Tu możesz zapłacić bonem turystycznym!  Serdecznie zapraszamy. 
 

Kolejny Medal Pawła zdobyty na Mistrzostwach Świata Jiu - Jitsu - Bangkok 2015 !

tel.:  + 48  888 656 858
USTROŃ, ul. Bażantów 62

Rezerwacja

W celu ułatwienia rezerwacji możesz skorzystać z poniższego formularza rezerwacyjnego. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z rezerwacją konkretnego terminu. Po otrzymaniu wiadomości recepcja skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów.  Potwierdzenie rezerwacji następuje po zaksięgowaniu 30% zadatku na konto:  86 1050 1360 1000 0090 3158 3751  w ING Bank Śląski.  Akceptujemy​​​​​​​ płatność polskim Bonem Turystycznym. 
Kontakt i telefoniczny możliwy jest codziennie pod numerem telefonu +48 888 656 858 w godzinach od 8.00 do 20.00
Wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje w przystępnej cenie, serwowane są w pobliskim, rodzinnie prowadzonym barze. Aby zarezerwować noclegi z wyżywieniem prosimy zaznaczyć odpowiednie pola w formularzu rezerwacyjnym.
 
Podstawowy standard*** to pokoje z łazienkami, nowoczesnym wyposażeniem, WiFi, oznaczonym miejscem parkingowym.

Klienci ceniący komfort mogą podwyższyć standard zaznaczając kategorię ****

Klienci ceniący luksus mogą podwyższyć standard zaznaczając kategorię *****  

Ośrodek wyłącznie dla osób niepalących.

 
Imię i nazwisko *:
Telefon *:
E-mail *:
Uwagi
Inne życzenia klienta (np. kulig, jazda quadami, kwiaty w pokoju, catering).
Data rozpoczęcia pobytu *:
Data zakończenia pobytu *:
Ilość noclegów:
0
Ilość osób *:
Ilość pokoi *:
Rozszerz standard:

Pokój o podwyższonym standardzie z łazienką, nowym wyposażeniem, dużym łożem małżeńskim "king size" 200 x 180, rozkładana dostawka. Do pokoju przydzielone jest miejsce parkingowe przy ośrodku.  Goście korzystają z części wspólnej: plac zabaw, grill, ogród.                   

Duży pokój z balkonem i indywidualne sterowaną klimatyzacją.  Południowa strona,  widok na Czantorię, Równicę, Poniwiec.

Pokoje z łazienkami i nowoczesnym wyposażeniem, duże łoże małżeńskie typu king size 200 x 180. W pokoju dostawka dla trzeciej osoby.  Do pokoju dedykowane miejsce parkingowe przy obiekcie. Dopłata 30 zł osobodzień.                    

Największy z  pokoi. Balkon, indywidualne sterowana klimatyzacja. Południowa strona, piękny widok na Czantorię, Równicę, Poniwiec. Kącik kawowy w pokoju.

Pokoje z łazienkami i nowoczesnym wyposażeniem, duże łoże małżeńskie typu king size 200 x 180. W pokoju dostawka dla trzeciej osoby.  Do pokoju dedykowane miejsce parkingowe przy obiekcie. Dopłata 50 zł/ osobodoba.

zapoznałem się z regulaminem *
Pola z "*" są wymagane.

R E G U L A M I N "B A Ż A N C I E J   C H A T K I"

 

§1

Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania rezerwacji i pobytu w „Bażanciej Chatce” oferującej noclegi w pokojach gościnnych. Dokonanie rezerwacji i wpłata zadatku jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

 

§2
Rezerwacja, potwierdzenie rezerwacji, anulowanie rezerwacji

 1. Rezerwacji apartamentu/pokoju można dokonać  poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego zamieszczonego na stronie internetowej www.apartamenty-ustron.pl w zakładce rezerwacja.
  W przypadku dostępności apartamentu/pokoju rezerwujący otrzyma na wskazany
  w formularzu adres mailowy potwierdzenie przyjęcia wstępnej rezerwacji wraz z informacją dotyczącą kwoty należności za planowany pobyt, terminem płatności zadatku oraz numerem konta bankowego.
 2. Wstępna rezerwacja jest ważna przez 24 godziny od chwili wysłania potwierdzenia jej dokonania. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest uiszczenie przedpłaty w formie zadatku, stanowiącej 50% kosztów pobytu, na rachunek wskazany w mailu potwierdzającym dokonanie rezerwacji. Brak wpłaty zadatku we wskazanym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji zostanie dokonane stosownym mailem wysłanym na wskazany adres po otrzymaniu zadatku. Akceptujemy płatności polskim Bonem Turystycznym. 
 3. Pozostałą kwotę za pobyt należy wpłacić gotówką w recepcji w najpóźniej dniu przyjazdu bądź przelewem przed przyjazdem okazując dowód potwierdzenia transakcji.
 4. Prośbę o zmianę lub anulację rezerwacji należy przesłać  za pośrednictwem e-maila lub pocztą. O ile zmiana lub anulacja jest możliwa i zostanie zgłoszona przez Klienta nie później, niż na miesiąc przed terminem przyjazdu, pensjonat dokona zmiany rezerwacji.
 5. Zadatek nie podlega zwrotowi w związku z niepojawieniem się gości w ośrodku. Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji.
 6. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Klienta, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.

 

§3
Zasady pobytu

 1. Obiekt prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych.
 2. Do dyspozycji gości pozostają:
  - pokoje z łazienkami,
  - bezpłatny, zamykany i monitorowany parking,
  - zamykane miejsca na rowery/narty.
 3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Nieoddanie kluczy o godzinie 10.00 traktowane jest jak rozpoczęcie kolejnej doby i zobowiązuje do uiszczenia opłaty za kolejny nocleg.
 4. Opłatę  klimatyczną  Goście mogą uiścić  przelewem na konto UM w Ustroniu lub bezpośrednio w obiekcie.  
 5. Do czynności meldunkowych Klient obowiązany jest okazać ważny dokument tożsamości.
 6. Zakwaterowanie i wykwaterowanie odbywa się w obecności właściciela domu lub osoby upoważnionej.
 7. Klient otrzymuje klucze, które zobowiązany jest oddać w dniu wyjazdu. Za zgubienie kluczy do apartamentu/pokoju Klient ponosi opłatę w wysokości 100 PLN.
 8. Cisza nocna w obowiązuje godzinach od 22.00 do 8.00.

§4
Informacje dodatkowe

 1. Za dzieci i młodzież do lat 18, odpowiedzialność ponoszą rodzice, bądź opiekunowie prawni.
 2. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, kuchenek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących wyposażenia pokoju (nie dotyczy to ładowarek, zasilaczy komputerowych.
 3. Ośrodek wyłącznie dla gości niepalących.
 4. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów i spożywania alkoholu - dotyczy to również balkonów, palcu zabaw, parkingu.
 5. Osoby łamiące powyższe zakazy mogą być usunięte z obiektu bez prawa zwrotu wniesionych opłat.  Kara finansowa za nieprzestrzeganie zakazu palenia i spożywania alkoholu wynosi 500,00 zł i zostanie doliczona do ceny pobytu.
 6. Osoby palące decydujące się na pobyt w naszym domu, zobowiązane do wpłaty w dniu przyjazdu kaucji w wysokości  500 zł, stanowiącej zabezpieczenie przestrzegania regulaminu. Wpłata kaucji jest warunkiem rozpoczęcia pobytu.
 7. Właściciele nie wyrażają zgody na pobyt zwierząt na terenie obiektu.
 8. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za utratę rzeczy, w tym wartościowych pozostawionych w pokoju lub w samochodzie.
 9. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez gościa na jego koszt. W przypadku nieotrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez 1 miesiąc.
 10. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy w okresie trwania pobytu.
 11. W przypadku, gdy Klient w sposób rażący narusza spokój i/lub dobra innych gości oraz nie przestrzega powszechnie obowiązujących norm współżycia między ludźmi, właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Klientowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
 12. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rezerwacją, umieszczeniem w bazie danych w celach marketingowych oraz w celu dopełnienia obowiązku meldunkowego. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
 13. Prawem właściwym dla sporów pomiędzy właścicielem a klientem jest prawo polskie. Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, a w przypadku braku porozumienia sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby właściciela.

Właściciele.

 NOCLEGI Ustroń i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
 NOCLEGI Wisła i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
 NOCLEGI Szczyrk i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
 NOCLEGI Żywiec i okolice, noclegi od 20 zł, aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystyka
apartament Noclegi-Apartamenty Bażancia Chatka
noclegi ustroń
Apartamenty Ustroń - Bażancia ChatkaUstrońnoclegi
apartamenty Ustrońnoclegi Ustroń
Bażancia Chatka w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plUstroń noclegi
www.spanie.pl
Wybitny Usługa Nagroda
2017
Przedstawione przez Gohotels.com
Bażancia Chatka – Ustroń wykonanie: kotonski.pl