Z Bażanciej Chatki po złoty medal i tytuł Mistrza Świata Ju-Jitsu w Kolumbii 2017 ! - czytaj w aktualnościach.

Kolejny Medal Pawła zdobyty na Mistrzostwach Świata Jiu - Jitsu - Bangkok 2015 !

tel.: 888 656 858
USTROŃ, ul. Bażantów 62

Wasze opinie
autor: Młodzi :)
Data dodania: 2014-08-18
Wczoraj wróciliśmy z Bażanciej Chatki. Pokoje są bardzo ładnie urządzone i czysto. Piękne widoki z balkonu na Czantorię i Równicę. Bardzo wygodne łóżka. Cały pobyt będziemy wspominać bardzo dobrze i na pewno jeszcze tutaj wrócimy nie raz ! :) Polecam gorąco !
autor: Henryka Łazaj
Data dodania: 2014-07-30
Potrzebuję ciszy... Tyle tej ciszy mi potrzeba, ile nad głową cudownego nieba. Ile przestrzeni wokół wysokiej góry, ile kropli deszczu u brzemiennej chmury. Ile modrej rzeki do morza, ile ptaków w przestworzach. ile mrówek w mrowisku i liliowej woni na wrzosowisku. Ile miłości...do rozkochania... Tylko cisza serdeczna mnie skłania, do usłyszenia głosu Jezusa. To ona mnie przymusza do pozbierania lat z kolców dni. Stanęłam przed "Bażancią Chatką " w Ustroniu. Czy to rzeczywistośc, czy mi się to śni..? Rozglądnęłam się wokół... Cisza, której nikt nie słyszał. Takiej ciszy należny jest cokół. I żeby mnie do siebie jeszcze bardziej przekonac, wonno- zielona cisza wzięła mnie w ramiona. Usłyszałam w sobie tchnienie nieba. Właśnie takiej serdecznej ciszy mi potrzeba. Spojrzałam na dom "Bażancia Chatka ". To nie żadna chatka na kurzych łapkach, ani też inny bajkowy domek z piernika. To raczej "Dom Serca". W tym domu śpi cisza i harmonijnie przenika refleksje o tym co dobre, piękne i trwałe. I co pozwala życ człowiekowi - ludziom na pociechę, a Bogu na chwałę. Patrzyłam, jak ten dom w blasku księżyca przelicza, razem ze spokojnym czasem - srebrno-czułe gwiazdy i zachwyca codzienną wigilią. Tę codzienną idyllę wspierają góry, które mówią, że na drugiego człowieka można patrzec...z góry, ale tylko wtedy, gdy chcemy go podnieśc. A o brzasku w rozpachnionym lasku, ranek budzi ptasie świergoty, które śmigłym lotem doganiają południe, gdy ranek wytacza zza gór złotą kulę słońca... Jest cudnie. Tutaj, nawet deszcz, zielony deszcz, stuka przymilnie w parapety, a jego "łzy" mają ożywcze zalety. Tutaj rude wiewiórki rzucają losy-bezgłosy, o to, która wygra skok do najdorodniejszego orzecha ! Tutaj, co chwila rodzi się pociecha z zapachu siana i smukłych świerków. W tych pięknych doznaniach, można się przyjrzec sobie, jak w lusterku i całej przyrody wzorem - uczyc się dziękczynienia i pokory, i wołac: Dzięki Ci, Boże, za cudownośc Twego stworzenia ! Dzięki Ci, za wszystko, i za przyrodę tak pięknie ukształtowaną ! I za refleksie - każda godzina, w której nie kochamy i nie przebaczamy, jest godziną zmarnowaną. Kochajmy, i bądżmy kochani o każdej porze, a JEZUS niech stanowi wzorzec do naśladowania. A "Bażancia Chatka niech, tak jak dotąd się nie wzbrania, otwierac na oścież drzwi swej serdeczności. Kochani, przybywajcie tutaj po wytchnienie, po przeistoczenie ze smutnych westchnień, utrapień - do radości i nadziei, którym patronuje wiara i miłośc. Pozdrowienia ślę i zostaję w tle nabożnej pieśni. Henryka Łazaj Zory, 30.07.2014 r.
autor: Jerzy
Data dodania: 2014-07-29
" Bażancia Chatka" ? Wczoraj z niej powróciliśmy.Miejsce wspaniałe dla każdego zakochanego w przyrodzie i ciszy.Informacje i opinie w 100% zgodne."Bażancia Chatka" zaskakuje swoją "tajemnicą" i klimatem domowym.Dzięki gospodarzom ten dom ma "duszę". Jerzy.
autor: Turyści z warmi!
Data dodania: 2014-07-17
Niedawno wróciliśmy z tego pięknego miesca. Apartament spełnił nasze oczekiwania bardzo dobre warunki mieszkalne, bardzo miła atmosfera własciciele uprzejmi i sympatyczni. Miejsce naprawde godne polecenia. wrócimy tam kiedyś napewno i na 100% zatrzymamy sie w Bażanciej Chacie. Pozdrowienia z warmii!!!
autor: Robert, Monika i Natan
Data dodania: 2014-07-11
Wróciliśmy dziś z Ustronia, gdzie spędziliśmy wspaniały tydzień urlopu. Zatrzymaliśmy się właśnie w Bażanciej Chatce i muszę powiedzieć, że jesteśmy ogromnie zadowoleni z naszego wyboru. Warunki przewspaniałe - można powiedzieć, że wszystko pachnie jeszcze nowością. Spotkaliśmy się z gorącym przyjęciem przez właścicieli, których serdecznie pozdrawiamy i którym dziękujemy. Sam Ustroń wywarł na nas duże wrażenie, tym bardzie, że spodziewaliśmy się niewielkiej miejscowości, a tu wiele atrakcji (również pod kątem dzieci). Warto również zaznaczyć, iż Bażancia Chatka to doskonałe miejsce na wypoczynek właśnie z dziećmi - my byliśmy z 2-letnim synkiem. Cóż mogę więcej powiedzieć - Polecam wszystkim to wspaniałe i czarujące miejsce, doskonale usytuowane ze wspaniały widokiem na góry.
autor: Sylwia i Paweł
Data dodania: 2014-05-25
Bażancia Chatka to przepiekne miejsce. Zarówno pod względem położenia ( wszędzie zieleń, góry i las), piękne i bardzo czyste pokoje i bardzo ładny i zadbany ogród. Spędzony czas w Bażanciej Chatce będziemy uważać za jeden z najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Serdecznie pozdrawiamy właścicieli :).
autor: Mama z synkiem
Data dodania: 2014-05-13
Spędziliśmy tegoroczna Majowke w tym sympatycznym miejscu. Pokoje bardzo przyjemne, przytulne z dostępem do kuchni. Ogród zadbany dostępny dla wczasowiczów. Ogółem wszędzie ład i porządek. Wokół mnóstwo zieleni piękne widoki z balkonu i cisza która przerywa śpiew ptaków. Gospodarze bardzo sympatyczni i pomocni. Serdecznie ich pozdrawiam.
autor: Piotrek z Radomska
Data dodania: 2014-05-04
Polecamy wszystkim pobyt w tym miejscu, bardzo komfortowe warunki, wszystko jak nowe bardzo mili gospodarze. Cisza i spokoj, idealne miejsce na wypoczynek. Pozdrowienia dla gospodarzy:)
autor: Rodzina z Warszawy
Data dodania: 2014-01-10
Bardzo miłe miejsce, rodzinna atmosfera, ujmujący gospodarze, wysoki standard wykończenia pokoi i bliskość do szlaków spacerowych. Polecamy.
autor: Ania
Data dodania: 2013-09-30
Bażancia Chatka to piękne widoki, cisza i wygoda. Niedaleko domu biegnie niebieski szlak więc od razu można wyruszyć w góry, a posilić mozna się w pobliskim barze Kufelek gdzie serwują jedzenie smaczne i tanie. W domu jak i w barze panuje swojska, domowa atmosfera. Spędziłam tam z rodziną przyjemny weekend i polecam to miejsce.
« 1 2 3 4 5 »
apartament Noclegi-Apartamenty Bażancia Chatka
noclegi ustroń
Apartamenty Ustroń - Bażancia ChatkaUstrońnoclegi
apartamenty Ustrońnoclegi Ustroń
Bażancia Chatka w e-nocleg.plNoclegi e-nocleg.plUstroń noclegi
www.spanie.pl
Wybitny Usługa Nagroda
2017
Przedstawione przez Gohotels.com
Bażancia Chatka – Ustroń wykonanie: kotonski.pl